Organizayon

Gerek şirket gerek ise özel gün toplantıları olsun, hepsinin önemi ayrıdır ve özen ister. Seçilecek mekanın özel olması, yapılacak toplantıya verilen önemin bir göstergesidir. Artık üzülmeyin, toplantı ve özel günleriniz için yer sıkıntısına son, İstanbul’un en güzel, en mistik, en tarihi dokuya sahip semtlerinden olan Süleymaniye, yeni bir mekana kavuştu. Bu sayede sizler için de yer problemi sona ermiş ve tek kalemde seçerek her türlü toplantınızı gerçekleştirebileceğiniz, ambiansı farklı bir toplantı salonu ortaya çıkmış oldu: Kubbe-i aşk. Çok değişik bir iç mimarın elinden çıktığı belli, bulunduğu yer ile çok uyumlu ve o tarihi dokuyu anımsatan iç dekorasyonu ile aradığınız toplantılara yer çözümü, Kubbe-i aşk ile çözüldü.

Şirket yemekleri, özel toplantılar, gün kutlamalarının yeni adresi olan Kubbe-i aşk, sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak ve sunduğu alternatif programlarla gününüzü keyifle geçirmenizi sağlayacaktır. Toplantı yapmak için buradan daha güzel ve hoş atmosfere sahip bir başka yer bulamayacağınızdan eminiz.

Zaten daha içeri girerken sizi alacak ve bambaşka dünyalara götürecektir. Özel günlerinizin kutlanması, toplantıların uyum içerisinde gerçekleşmesi, güler yüzlü hizmet anlayışı ile mümkündür. Her yer tertemiz ve şık, klasik ile modern tarzın birleşmesi ile oluşmuş ayrı bir tarz sizleri bekliyor. Toplantı yapmak artık külfet değil bir zevk olacak ve sorunsuz toplantı yapmanın Kubbe-i aşk ile gerçek olacağını öğreneceksiniz.

MENU